<<předchozí  Kdo jsme   další >>

RUMová víla  - PRAHA

 

K mé životní lásce mě přivedl můj taťka. Měli jsme Čezetu 175. Už jako malou mě bral na motorku. Co si tak matně vzpomínám, tak jsem ze začátku seděla před taťkou na „bandě“ a držela se řidítek a byla „velká řidička.“ Později, když jsem povyrostla tak jsem sedávala za ním a musela jsem všude s ním.
Když mi bylo sladkých šestnáct tak moji dobří kamarádi usoudili, že jsem dostatečně stará na to, abych mohla převzít řízení motorky sama. Bohužel k pobavení širokého okolí mi bylo souzeno zastavovat u obrubníku abych slezla na zem. Jsem totiž menší postavy a protože jsem od té doby moc nevyrostla tak zastavuji skoro pořád.
Když jsem si v 21 dělala“papíry“ na auto tak byl doma strašný boj abych si zároveň mohla udělat papíry i na motorku. No neprošlo to, rodinná rada byla proti. Ale jelikož jsem nejstarší a taťka syna nemá, začala jsem dědit motorky po něm já. A tak jsem si ve 23 konečně i s požehnáním rodinné rady, začala dělat papíry i na motorku. Na poprvé jsem je samozřejmě neudělala, protože jsem jela moc rychle. Fakt, no jela jsem 35 km/hod, ale byla tam značka se 30 km/hod. Takže mi to komisař nedal. Ale na podruhé už byly moje. No a když jsem se seznámila s přítelem (Vaškem), který si pořídil Jawu 350/640 tak mě později dotáhnul jako baťůžek k VSJ. Já sama jezdím na skútru značky Piaggio Skipper 150 na který je moje výška tak akorát.
 

       

 

rum.vila@centrum.cz

 

jméno: Monika přezdívka: RUMová víla  moto: Piaggio Skipper 150, Jawa 350/640, Honda NT650V Deauville r.v.:  ?, 1994, ?  Jawaři: Praha povolání: kancelářská krysa

další záliby: motorky, hokej, četba, historie Pozn.Ve VSJ je od: Listopadu 2006