4. Jawa/ČZ víkend Volného Setkání Jawařů - Zlín

7.-9.8.2009

 

Tak a je to za náma,ptáte se cože je to za náma? No přece 4,Jawa-ČZ víkend, tentokrát, ovšem, se konal v kempu v Dešné u Slušovic. Tento víkend ovšem byl výjimečný a to hned z několika důvodů. Důvod první: svatba Moniky s Romanem. Důvod druhý: 80 let výroby, našich úžasných, motocyklů Jawa. Vše bylo tak trošku na rychlo, jelikož jsme museli počkat na vyjádření Městského úřadu ve Zlíně, zda-li nám povolí být na nám.Míru.

Povedlo se a tak po svatebním obřadě, který se konal na zámku v Zoo Lešná, nám nic nebránilo rozjet se do Zlína. Na zmiňované náměstí jsme dorazily kolem 14hod. Poté bylo volno pro účastníky a nadešel čas pro kolemjdoucí si vystavené stroje pořádně prohlédnout a ještě něco, při troše štěstí, vyhrát. Pro soutěžící z řad veřejnosti nadešel čas v 15,30.

Ceny byly rozdány a pro nás nadešel čas ke krátké projížďce po okolí, zakončenou v jednom nejmenovaném slušovickém pohostinství. A pak už zpět do kempu, trošku si orazit a degustovat soudek, no soudek, on to byl spíš celý sud:), piva z Plzně, Romane a Mončo díky:). Zbývá dodat, že se opět sešla skvělá parta lidí, co nezkazí žádnou srandu, takže všem co dojeli díky, jmenovitě: Honza, Paráda s Žížalou, 3 Vaškové, Libor, Míra s Petrem, a samozřejmě Vašek, osobní řidič naší milé Tisk.mluvčí Rumové víly. Ještě jedno zvláštní poděkování Zdeňovi s Jančou a Alfě a Rikymu s Feldou. Díky všem co podpořily tuto akci k propagaci Jawy, Městskému úřadu ve Zlíně taktéž patří poděkování, za ochotu a vstřícnost. Poděkovat ovšem personálu kempu nemůžu a ani nechci, zasvěcení vědí.

Takže na nějaké další akci AHOJ:)


Odkaz na článek ve Zlínském deníku:

http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-vyznavaci-znacky-jawa-se-sesli-v-desne.html

text: Jawadrak

foto: Riky

Volné Setkání Jawařů

 


Zpět