14. ukončovačka VSJ - Praha 20.10.2018

Poslední aktualizace: 02.11.2018

 

 

S přibývající mlhou, padajícím listím a snižující se teplotou asfaltu se černá duše motorkáře, stejně jako každý podzim, plní smutkem nad končící sezónou. Naštěstí je tu ještě poslední šance jak si před zimou užít společnou vyjížďku, sladká tečka za sezónou, tradiční ukončovačka VSJ.

 

 

S příslibem relativně dobré předpovědi počasí se na srazu letošní čtrnácté ukončovačky v pražské Türkově ulici sešlo v sobotu ráno celkem 20 motocyklů Československé výroby, z nichž 18 se zúčastnilo společné vyjížďky.
Letos nás její zhruba 120km trasa provedla romantickými silnicemi Kokořínska, se zastávkou na výborný oběd v restauraci U Grobiána přímo v Kokořínském dole, k hlavnímu cíli cesty, kterým bylo letecké muzeum Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi.

                     

 

 

Motorky tam sice žádné vystavené nebyly, ale od motorky k letadlu zas tak daleko není, technika nás prostě baví a bylo to vidět na zájmu zúčastněných.
Díky všem za účast, bylo to fajn vás zase vidět a příští rok zase v sedle našich miláčků s motory fungujícími na principu náhodných výbuchů ahoj!

 

 

 

 

 

Foto: Michal (děkujeme za fotky Jawařovi z okolí Hradce Kralové)

Text: John McRindy  (externí navigátor a dopisovatel VSJ)